Google Pixel Buds tanıtıldı!

Google Pixel Buds tanıtıldı!

Google’ın bugün düzenlediği etkinlikte Pixel 4 ve Pixel 4 XL modellerinin yanı sıra duyurusunu gerçekleştirdiği bir diğer ürün Pixel Buds oldu. Google Pixel Buds adından da anlaşılabileceği üzere AirPods rakibi bir kablosuz kulaklık.

Burada bir karışıklılık oluşmaması için Google’ın 2017 yılında ilk kablosuz kulaklığı Pixel Buds’ı piyasaya sürdüğünü belirtmek isteriz. Yeni kulaklığın Pixel Buds 2 olarak adlandırılması beklenirken, Google öyle yapmadı.

Google Pixel Buds özellikleri

Yeni Pixel Buds, Google Asistan desteğine sahip. Hey Google komutunu vererek asistana erişim sağlayabiliyorsunuz. Kulaklığın uzun bir menzile sahip olduğunu belirten Google bu menzili üç oda veya bir futbol sahası olarak tanımlıyor.

Açık alanda Google Pixel Buds‘ın bir futbol sahası uzunluğunda menzile sahip olması oldukça dikkat çekici. 2020’nin baharında satışa sunulacak olan kulaklıkların beş saat kullanım süresi sunduğu belirtiliyor.

Pixel Buds üzerindeki kulaklıklar kullanıcının bulunduğu ortamın analiz edilmesini ve bu sayede ses üzerinde değişiklik yapılmasını sağlıyor. Buna ek olarak telefon görüşmesi sırasında rüzgar sesi gibi rahatsız edici gürültüleri önlüyor.

Google Pixel Buds fiyatı

Google’ın yeni kablosuz kulaklıkları için belirlediği fiyat etiketi 179 dolar.

Google Pixel Buds fiyatı

Google Pixel Buds tanıtıldı!

Avatar

AkdeMIS

Akdeniz Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü öğrenci topluluğu. İşimiz yönetim, gücümüz bilişim mottosunun kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir